سیستم‌های حضور غیاب و کنترل تردد، یکی از نیازهای مدیریتی  هستند که کمک شایانی به مدیریت بهتر بر عملکرد کارکنان در هر سازمان و کسب و کاری می‌کنند. با پیاده سازی یک اتوماسیون ثبت تردد مناسب در هر مجموعه‌ای، بخش قابل توجهی از مشکلات مربوط به مدیریت منابع انسانی در شرکت‌ها حذف خواهد شد. با به کارگیری یک سیستم حضور و غیاب مناسب، قطعاً بی‌نظمی‌ها در ورود و خروج کاهش خواهد یافت و پرداخت‌های مالی به پرسنل با دقت بیشتری صورت می‌گیرد که در نهایت رضایت توأمان مدیریت و پرسنل را در پی خواهد داشت.

 گروه مهندسی رسا با توجه به نياز روز افزون کشور به ابزارهای مديريتی و جهت پاسخگویی به این نیاز در سال 1388 فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با عرضه انواع سیستم‌های اتوماسیون اداری از جمله دستگاههای حضور و غیاب، کنترل تردد و تجهیزات بازرسی و تولید و ارائه نرم افزارهای حضور و غیاب، کنترل تردد، اتوماسیون باشگاه ورزشی و اتوماسیون مدیریت رستوران (سلف)، طیف وسیعی از کسب و کارهای مختلف در بخش‌های تولیدی و صنعتی، اداری، دانشگاهی، درمانی، گردشگری و ... را پوشش داده است.

گروه مهندسی رسا با ارزیابی نیازهای کسب و کارهای مختلف و همگام با پیشرفت و توسعه فناوری اطلاعات در عصر حاضر، فعالیت خود را بر اصل صداقت بنا نهاده و رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده است. اعتقاد ما بر این است که مشتریان ما شایسته بهترین‌ها هستند  و فروش برای مجموعه ما، پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است. از این رو علاوه بر بهره گیری از دانش فنی روز جهت ارائه سیستم‌های سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته و کارآمد، خود را در قبال نیازها و چالش‌های مشتریان عزیز، مسئول و متعهد می‌دانیم و با به کارگیری پرسنل متخصص و متعهد سعی در ارائه خدمات پشتیبانی مناسب و شایسته به مشتریان عزیز داریم.

محصولات گروه مهندسی رسا

  • انواع دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل تردد
  • انواع گیت کنترل تردد
  • انواع دستگیره هوشمند
  • تجهیزات بازرسی (راکت، گیت، ایکس ری)
  • تجهیزات جانبی (مینی یو‌پی‌اس، باتری دستگاه حضور غیاب و شارژ باتری)
  • تولید و ارائه انواع نرم افزارهای مرتبط