اسکنر اثر انگشت

سئول، کره‌جنوبی، 28 نوامبر 2017: سوپریما ای‌دی[1]، یکی از ارائه‌دهندگان پیشرو راهکارهای بیومتریک و احراز هویت در سطح جهان، امروز اعلام کرد که اسکنر مبتکرانۀ اثر انگشت خود را که برای احراز هویت استفاده می‌شود و به حسگر فوق‌باریک[2] و فناوری بی‌سیم مجهز است در 28 نوامبر در نمایشگاه تراستک 2017[3] نمایش می‌دهد.

این اسکنرِ دارای گواهی FAP 20 با طراحی سادۀ خود برخی از ویژگی‌های پیشرو این صنعت را دارد. این اسکنر که از سی‌پی‌یو قدرتمند و پیشرو 1.0 گیگاهرتزی بهره می‌برد، با سرعتی بالا اثر انگشت را استخراج می‌کند و تطبیق می‌دهد. برای راحتی بیشتر کاربر، این اسکنر هم اکنون با استفاده از پروتکل HID (دستگاه رابط انسانی[4]) از فناوری واقعی پلاگ اند پلی (اتصال و اجرای خودکار) پشتیبانی می‌کند. پروتکل HID کاربران را قادر می‌سازد که اثر انگشت را فوراً پس از اتصال فیزیکی یو‌اس‌بی و بدون نیاز به نصب اسکن کنند. اسکنر Biomini Slim 2S همچنین با وب‌سرور از پیش آمادۀ خود امکانات بیشتری در اختیار کاربران می‌گذارد. بدین ترتیب، کاربران قاردند که صرف‌نظر از نوع سیستم‌عامل خود با استفاده از موبایل یا رایانه شخصی خود با اپلیکیشن‌های مبتنی بر وب کار کنند.

این اسکنر، در ادامۀ راه پیشینان خود، ضد گردوغبار و ضدآب است (دارای درجۀ حفاظت IP65) و مجهز به جدیدترین حسگر نوری نازک با کیفیت 500dpi است. این حسگر در واقع فناوری تشخیص فوری اثر انگشت پیشرفتۀ سوپریما است که هرگونه جعل اثر انگشت را غیرممکن می­سازد. علاوه بر این، این اسنکر با رعایت گواهی‌های FBI PIV/FIPS201 و ID FAP20 موبایل بالاترین استاندارد ممکن را دارد و حتی کاربران را قادر می‌سازد که اثر انگشت را تحت شرایط محیطی نامساعد و همچنین نور مستقیم خورشید تا شدت 100,000 لوکس[5] اسکن کنند.

بوگن پارک، رییس بخش راهکارهای احراز هویت سوپریما، گفت: «در ساخت این اسکنر، به تقاضای فوق‌العاده بالا برای اسکنرهای اثرانگشت مستقل هوشمند و فشرده‌ توجه داشته‌ایم که بر اساس ارتباط پلاگ اند پلی به اپلیکیشن‌های گوناگون متصل می‌شوند».

برای حس بهتر بازدیدکنندگان، سوپریما این اسکنر را به صورت انحصاری به همراه دستگاه پخش آب‌نبات مجهز به فناوری Smart Motion  در نمایشگاه تراستک 2017 نمایش می‌دهد. برای بدست آوردن درکی بهتر از این اسکنر، لطفاً برای رزرو زمانی برای مشاهده محصول (دمو) از طریق لینک زیر ثبت‌نام کنید یا از غرفۀ سوپریما (Riviera 01 H014) در این نمایشگاه بازدید کنید.

برای ثبت‌نام آنلاین، لطفاً از https://goo.gl/E2BtJ7 بازدید کنید.

[1] Suprema ID.
[2] Ultra-slim
[3] Trustech 2017
[4] Human Interface Device
[5] LUX